Petrik , 24. Mar 2010

Deň modranský pivníc 2010

ktorý sa uskutoční 10. apríla 2010 od 13.00 – 22.00 hod v 18 malebných modranských pivniciach pri neopakovateľnej atmosfére.

Minulý rok sme sa rozhodli zmeniť doteraz zaužívaný systém podujatí takéhoto typu. K lístku, tak ako po minulé roky, každý návštevník dostane pohárik s vygravírovaným logom podujatia, katalóg s orientačnou mapkou vrátane kompletného zoznamu vinárov a nimi ponúkaných vín a keramické logo podujatia.

Zmena je, že každý návštevník bude mať k dispozícií v rámci vstupenky v cene 19 € až 65 degustačných lístkov v hodnote á 20 centov (spolu 13 €), ktoré bude používať u vinárov ako platidlo za každú naliatu vzorku ( 1 degustačná vzorka 0,04 l = jeden lístok). V praxi to znamená, že každý návštevník môže ochutnať až 65 vzoriek vína. Lístky, ktoré návštevník neminie pri degustovaní, môže u ľubovoľného vinára vymeniť za fľašu(e) vína podľa hodnoty zostávajúcich lístkov. Verím, že tento zmenený systém pomôže k zdokonaleniu podujatia, zdvihnutiu jeho kvality a zabezpečí spokojnosť ako u Vás, našich zákazníkov, tak aj u samotných vinárov.

Naše podujatie je prvé, ktoré Vám umožnilo ochutnať vína na jar, teda v období, kedy sa húfne dostávajú na trh. Už od jeho začiatku sme sa v Modre snažili vytvoriť komornú a neuponáhľanú atmosféru, ktorá by umožňovala vychutnať si každú chvíľu s pohárom vína v prostredí našich historických pivníc. Dúfame, že prijmete naše pozvanie a 10. apríla sa v Modre všetci spoločne stretneme pri dobrom vínku.

S pozdravom Michal Petrík

Rezervácie vstupeniek: petrik@vinarenmodra.sk, 0903 322 495

Ubytovanie v Modre: Hotel Majolika – www.hotelmajolika.sk
Hotel Modra – www.hotelmodra.sk
Club MKM – www.slovakia.cdfoto.net/mkm.htm

Najčítanejšie články »