Martin Motáček , 22. nov 2016

Festival vína, gastronómie a kultúry CHUTE MALÝCH KARPÁT

dovoľujeme si Vás pozvať na 1.ročník festivalu otvorených pivníc, gastronómie a kultúry CHUTE MALÝCH KARPÁT, ktorý sa bude konať 2.-3. decembra 2016 v 5 mestách – Pezinku, Modre, Šenkviciach, Vinosadoch a Suchej nad Parnou.

Počas podujatia budete môcť ochutnať vína 19 vinárstiev medzi, ktoré patrí aj napr. Karpatská Perla s.r.o., Hacaj s.r.o., Malík a syn., či Terra Parna a mnoho ďalších… Špeciálne menu si pri príležitosti podujatia pripravili aj neopakovateľné reštaurácie z ktorých spomenieme napr. Pavúk – wine restaurant, či Mlyn108… Aby sa však ušlo všetkým zmyslom, čakajú Vás aj kultúrne zážitky spojené s rôznymi výstavami.

Veríme, že počas podujatia si nájde každý to svoje. Podrobné informácie k podujatiu nájdete v priloženej pozvánke, či na našej webovej stránke www.chutemalychkarpat.sk. Portál slúži aj ako portál na predaj vstupeniek. Taktiež nás nájdete na facebooku https://www.facebook.com/events/198321907274800/ .

Nezabudnime však aj na SÚŤAŽ, ktorú sme si pre Vás pripravili. Zakúpením čo i len jednej vstupenky sa dostávate do finálneho zlosovania o cenu „Víno domov na celý rok“ v hodnote 700 €. Výhercovi postupne počas roka 2017 pošleme každý mesiac kartón vína od 13 producentov. Keďže má rok iba 12 mesiacov, bude ten trinásty kartón určený na spríjemnenie náročného vianočného obdobia.

Počet vstupeniek je limitovaný. Objednajte si svoju ešte dnes >

Kde všade sa festival koná?
Snímka obrazovky 2016-11-22 o 10.56.00

Najčítanejšie články »