PR Članok, RW , 12. dec 2017

Jeseň sa u Repu podarila

Po oberačkách a zhone, ktorý súvisel s kampaňou nás zastihlo na jeseň niekoľko dobrých správ! Radi sa s vami o ne podelíme.

Niekoľko týždňov nato, ako sa zastavili kolesá posledného traktora s hroznom, z ktorého sa snažíme dorobiť vždy poctivé a pôvodu hrozna verné víno, sme sa ani nenazdali a počas novembrového festivalu Chutí Malých Karpát slávnostne otvárame náš nový priestor v rámci podnikovej enotéky. Chceme a potrebujeme, aby nás ľudia, naši zákaznici, navštevovali vo vinárstve, preto sa im snažíme, ak nám to situácia dovoľuje,  vytvoriť takú atmosféru, aby sa u nás cítili príjemne. Výsledkom tohto nášho snaženia je nová degustačná miestnosť pri podnikovej enotéke, ktorá má slúžiť našim hosťom formou príjemného posedenia pri pohári nášho vína, alebo pri výbornej káve. Spolu s prvou degustačkou a  predajňou  veríme, že dokážeme naplniť očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí vyhľadávajú pokoj a relax pri poctivých, a nie prvoplánových vínach zo „šľachty“ v Šenkviciach.

Skvelá správa po vydarenom festivale Chutí Malých Karpát nenechala na seba dlho čakať. V novembri, po ukončenom poslednom, štvrtom kole „Prague Wine Trophy 2017“, už niekoľko ročníkov aj s našou účasťou. O to viac nás potešilo, že naše vína bodovali. A čo viac, Repa winery získalo ocenenie „Najlepšie zahraničné vinárstvo PWT 2017“ a ako prvý spomedzi slovenských 5 hviezdičkových vinárstiev (nad 90 bodov) v rámci najvyššieho bodovania počas celej súťaže. Ukazuje sa, že smerovanie nášho malého, rodinného podniku ide správnym smerom a dokazuje, že vieme obstáť v konkurencií väčších vinárstiev, nie len zo Slovenska, čo nás napĺňa nesmiernou radosťou.

Pri príležitosti festivalu Chute Malých Karpát sme do predaja uviedli aj 2 nové produkty. Kupáže „Pozdrav z Malých Karpát“ a „Korenie Malých Karpát„. Ide o vína, ktorých esencie pochádzajú z 3 vinohradov v Malokarpatskej vinohradnickej oblasti a „Korenie Malých Karpát“ dokonca iba z jedného jediného vinohradu z obce Doľany. Odzrkadľujú typický charakter vín, ktoré sa dorábajú v tomto regióne. Svieže, s kyselinkou, minerálnym prejavom, to všetko sme sa snažili skĺbiť v produktoch, ktoré oslavujú terroir Malých Karpát. Produkty sú v obmedzenom množstve, z ročníkov 2015 a 2016.

Na záver by sme sa chceli poďakovať za priazeň všetkým svojím zákazníkom a partnerom, bez ktorých by to nešlo.

Vážíme si vašu priazeň a celý tím Repa winery praje svojím zákazníkom, partnerom a ľuďom dobrej vôle pokojné a požehnané vianočné sviatky prežité v kruhu rodiny a blízkych, veľa osobných a pracovných úspechov v novom roku, a ak pritom môžu byť aj naše vína, bude nám cťou!

Najčítanejšie články »