SJVS , 12. jan 2010

Návštívte svätojurské pivnice

Svätojurský vinohradnícky spolok v spolupráci s mestom Svätý Jur vás už po tretí raz pozýva v poslednú januárovú sobotu na návštevu svätojurských pivníc.

V trinástich otvorených pivniciach a prevádzkach budete mať príležitosť ochutnať výsledky práce toho najlepšieho spomedzi viac ako dvoch desiatok domácich vinárov a zaujímavých hosťujúcich producentov z Rakúska, Tokajskej a Nitrianskej vinohradníckej oblasti. V cene vstupenky 20 Eur získajú návštevníci originálny degustačný pohár, vínny pas s mapkou a bonusy na nákup vína v hodnote 2 x 4 Eur. Novinkou je zlosovateľná časť vstupenky umožňujúca získať piatim výhercom kolekciu svätojurských vín a vstupenky na ďalšie vinárske podujatia vo Svätom Jure.

Sprievodným podujatím bude pivničný koncert folkových skupín z Bratislavy a Svätého Jura. Od 18. 00 hod. sa návštevníkom postupne predstavia kapely Karpatské Horké, Mysami a Pathetic Hypermarket Band. Vo vyznačených pivniciach bude pripravené teplé občerstvenie so špecialitami domácej kuchyne.

Vstupenky budú v priamom predaji od 15. januára 2010 vo Svätojurskej vinotéke na Krajinskej ceste 11 vo Svätom Jure, ale rezervovať si ich môžete už teraz na adrese:

irzvino@irzvino.sk, prípadne na tel. č.: 0903 444572. Pre aktuálne informácie  sledujte www.sjvs.sk

Keďže predošlé 2 ročníky preukázali mimoriadny záujem o toto podujatie a vzhľadom na obmedzený počet vydaných vstupeniek, odporúčame všetkým záujemcom zbytočne neodkladať rezerváciu. Tešíme sa na vašu návštevu !

Najčítanejšie články »