Elesko
LSK , 25. júla 2014

Otvorenie ELESKO ORIGINAL Wine bar & Shop

23. júla 2014 otvorila spoločnosť ELESKO pre milovníkov vína priestor pre stretnutia, kde v pokoji môžu ochutnávať a spoznávať celé portfólio vín značky ELESKO, ako aj zaujímavé vína svetových vinárskych regiónov.

Každá fľaša nášho vína má v sebe ukrytý príbeh jeho vzniku, nad ktorým bdie ako ochranné oko socha ELESKO, uložená v srdci našich vinohradov a nesúca názov stredovekého strážneho hradu Ostrý kameň ( Éles kő) v pohorí magických Malých Karpát.

Atmosféru vinárstva ELESKO v Modre sme preniesli do priestorov Erdödyho paláca v historickom centre Bratislavy, s myšlienkou aj naďalej spájať umenie s vínom, a tak sprostredkovať jedinečný zážitok. Veríme, že blízkosť vínneho baru si nájde svoje spriaznené duše. V ponuke ELESKO ORIGINAL wine bar & shop nájdete napríklad Alibernet 1 vyzretý v dubových sudoch s arómou tmavých lesných plodov, černíc a čierneho maku; medailami ocenenú Pálavu so zaujímavou arómou manga, kiwi, marakuje, ale aj letnej Wiliamsovej hrušky a jemne pikantného muškátového orieška.

Ak ste doteraz nenavštívili ELESKO, najmodernejšie vinárstvo v Strednej Európe stojace za Modrou, jeho čaro a výnimočnosť objavíte práve tu. Víno z našej produkcie je majstrovským dielom a získalo uznanie doma aj v zahraničí. V duchu myšlienky „Víno sa nepije, ale vychutnáva“ sa tešíme na naše spoločné stretnutia. Radi vás privítame na spontánne deci vínka v našej spoločnosti, na vaše stretnutia s obchodnými partnermi, či na dlhé posedenia s vašimi priateľmi. Spoločne s nami sa stanete tvorcami svojej jedinečnej chvíle.

Žite s nami príbeh ELESKO.

Najčítanejšie články »