PZNK , 04. Feb 2020

Pezinské vínne pivnice 2020

Pre všetkých milovníkov dobrého vína už dvanásty rok tradične otvárajú pezinskí vinári svoje historické autentické pivničky okolo sviatku sv. Valentína.

PEZINSKÉ VÍNNE PIVNICE ako oslava výborného miestneho vína sa tento rok konajú 15. februára 2020 v čase od 13:00 do 21:00. Strávte príjemné sobotné popoludnie vínnou turistikou po širšom centre mesta a jeho pivniciach. V pripravených pivniciach a stanovištiach ponúkne svoje vína na ochutnanie okolo 40 domácich vinárov, členov Združenia pezinských vinohradníkov a vinárov či pozvaných vinárov z najbližšieho okolia. Novinkou tohto ročníka bude aj bohatý hudobný program pezinských kapiel. Okrem dobrého vínka a hudby, veríme, že vás upútajú aj lokálne farmárske produkty či ponuka handmade výrobkov.

Vstupenky na Pezinské vínne pivnice 2020 si môžete osobne zakúpiť v Malokarpatskom múzeu v Pezinku, M.R. Štefánika 4 či elektronicky prostredníctvom www.wisomm.com. Všetky potrebné informácie nájdete na www.pvp.sk alebo facebookovej stránke Malokarpatské múzeum. Hodnota vstupenky je 33,-€. V štartovacom balíčku sa nachádza 55 kusov degustačných žetónov (každý v hodnote 0,25€, spolu v sume 13,75€), bonusový kupón na nákup ľubovoľného vína v cene 6,- €, degustačný pohár s logom a ryskou, taštička na nosenie, sprievodca degustátora s mapou pivníc a pero.

Ďalšou novinkou tohto ročníka je aj párová vstupenka pre 2 osoby v hodnote 50,- €. V štartovacom balíčku sa nachádza 55 kusov degustačných žetónov (každý v hodnote 0,25€, spolu v sume 13,75€), dva bonusové kupóny na nákup ľubovoľného vína v cene 6,- € (spolu v sume 12,- €), dva degustačné poháre s logom a ryskou, taštičky na ich nosenie, sprievodca degustátora s mapou pivníc a dve perá. Príďte si spraviť sviatok v duši a potešte svojich najbližších originálnou valentínkou. Tešíme sa na stretnutie s vami v pezinských pivničkách!

Najčítanejšie články »