MM , 21. dec 2014

Spoznajte víno hlbšie

Uvažovali ste niekedy nad tým, že by ste sa o víne chceli dozvedieť niečo viac? Viac o tom ako víno vzniká, aké sú odlišné filozofie výroby vína, vinárske oblasti a mnoho ďalších tém, ktoré by vám umožnili pochopiť podstatu a filozofiu konkrétneho vína.

Je to otázka vlastného rozvoja a poznania. Čím lepšie niečo poznáte a rozumiete tomu, tým lepšie to viete pochopiť a v prípade vína, čo je pozitívne, aj vychutnať. A pre tých, ktorí pracujú v gastronómii, hotelierstve a v cestovnom ruchu, je to priam nevyhnutnosť..
Víno sa dnes dá študovať mnohými spôsobmi. Môžete sa prihlásiť na strednú odbornú školu ovocinársku, či absolvovať mnohé sommeliérske kurzy. Tieto možnosti sú náročnejšie časovo aj finančne. Internet však  dnes poskytuje mnoho zaujímavých riešení, ktoré výrazne šetria čas aj prostriedky. Projekt Vinárska Akadémia Online – Winecademy.eu je séria online prednášok o víne a jeho výrobe, založená na princípe klubu. Zakúpením prístupu do členskej sekcie získavate doživotný prístup ku kurzom, a čo je ešte lepšie, všetky budúce aktualizácie zakúpených kurzov máte zadarmo.

Hlavným komunikačným prostriedkom je teda internet. Vinárska Akadémia Online je vybudovaná na responzívnej platforme, takže kurzy môžete pohodlne sledovať na svojich smartfónoch, tabletoch, smartTV aj počítačoch. Zdeľovacím prostriedkom sú veľmi kvalitne a odborne spracované vzdelávacie videá. Jednotlivé tematické moduly kurzov majú zaujímavý model. Na začiatku každého modulu môžete absolvovať vstupný kvíz, na ktorom si otestujete svoje aktuálne vedomosti. Nasledujú edukačné videá na danú tému. Na konci každého tematického modulu sa nachádza obšírnejší výstupný test. Pomocou neho zistíte kam ste sa posunuli.

Objednajte si online vinársky kurz tu pre seba, alebo ako darček!

Náš záver – kurzy Winecademy.eu sú skvelo a profesionálne spracované edukačné videá, ktoré vás nielen o víne naučia, ale aj potešia vaše oči. Sú dostupné všade tam, kde máte prístup na internet. Je to efektívne a pohodlné vzdelávanie sledovaním odborných videí. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť o víne viac, no nemajú čas absolvovať niekoľkodňové kurzy s osobnou účasťou. Presvedčte sa sami a pozrite si ukážkový video kurz tu!

Najčítanejšie články »