RW , 25. júla 2017

Video rozhovor: Novinky 2017 v Repa Winery

V Repa Winery sme si už zvykli každý rok prinášať naším zákazníkom niečo nové. Neotálali sme ani v roku 2017 a postupne sa púšťame do viacerých menších projektov v rámci vinárstva.

Nové sudy

Veľkú radosť nám robia naše nové, dubové sudy. Ide o sudy o objeme 500 resp. 2000 l. Radosť z nich je o to väčšia, keď si predstavíme, aké produkty sa v nich “narodia” za pár mesiacov zrenia, a my Vám ich budeme môcť predstaviť. U nás sú niektoré biele odrody  v sudoch neraz  aj jeden-dva roky,  nebojíme sa ich nechať nazrievať dlhšie, kedy sa prajaví charakter tej-ktorej odrody, zavisiaci od pôvodu hrozna, kde sa urodilo.

 

 

Úprava pivnice

Leto je  vhodným obdobím na rôzne úpravy. Preto sme sa pustili do obnovy pivničných priestorov a novej degustačnej miestnosti. Dubové sudy už onedlho dostanú nové podlahy a odtoky. Návšteva takto zrekonštruovaného priestoru, veríme prispeje k autentickosti, ktorú si pivnica náležite zaslúži.

Našim dlhodobým zámerom je pre zákazníkov vytvoriť priestor, v ktorom sa budú cítiť príjemne. Tomu zodpovedá aj náš ďalší mini-projekt novej degustačnej miestnosti. Veríme, že na jej konci prispeje do mozaiky týchto snáh.

V nasledujúcom rozhovore sme prezradili ešte o trochu viac. Keď si video pozriete do konca, určite sa potešíte aj pripravovanej udalosti, ktorú spoločne chystáme na jeseň!

Príjemné leto želá team rodinného vinárstva Repa Winery.

 

Najčítanejšie články »