CHTBR , 08. júna 2017

Vínny festival Oravský Háj 2017

Druhý ročník VÍNNEHO FESTIVALU ORAVSKÝ HÁJ sa bude niesť vo víre zábavy, bohatého kultúrno-zábavného programu a výborných vín.

Hotelový rezort ORAVSKÝ HÁJ v spolupráci s Félix WINES organizuje druhý ročník VÍNNEHO FESTIVALU ORAVSKÝ HÁJ, na ktorom sa predstaví 12 vinárstiev z celého Slovenska s bohatým sprievodným programom. Bonusom bude vinárstvo Szigeti z Rakúska, ktoré vyrába sekty tradičnou metódou. Počas festivalu budú mať návštevníci možnosť ochutnať výnimočné slovenské vína a syry. Je pripravený atraktívny 2 dňový program, ktorý zahŕňa ľudovú hudbu, rôzne vystúpenia, lety na helikoptére, ohňovú show, či pečenie býka. Pre deti bude pripravený samostatný program s animátormi. Podujatie je organizované pre všetky vekové kategórie.

Podujatie je primárne plánované pre exteriér. Bude sa však organizovať za každého počasia, nakoľko je pripravený aj plán na nevhodné počasie, kde sa festival presunie do vnútorných priestorov. Na návštevníkov bude čakať 12 vinárstiev z celého Slovenska a to Chateau GRAND BARI, Vinárstvo Juraj Zápražný, MARTIN POMFY MAVÍN, VINÁRSKY DOM PETRA PODOLU, REPA WINERY, Vinidi, VÍNKO KLIMKO MODRA, TAJNA, Chateau Rúbaň, TERRA WYLAK, Zlatý Strapec a Slovenské Vinice.

Hotelový rezort ORAVSKÝ HÁJ v spolupráci s Félix WINES organizuje druhý ročník VÍNNEHO FESTIVALU ORAVSKÝ HÁJ, na ktorom sa predstaví 12 vinárstiev z celého Slovenska s bohatým sprievodným programom. Bonusom bude vinárstvo Szigeti z Rakúska, ktoré vyrába sekty tradičnou metódou.

Počas festivalu budú mať návštevníci možnosť ochutnať výnimočné slovenské vína a syry. Je pripravený atraktívny 2 dňový program, ktorý zahŕňa ľudovú hudbu, rôzne vystúpenia, lety na helikoptére, ohňovú show, či pečenie býka. Pre deti bude pripravený samostatný program s animátormi. Podujatie je organizované pre všetky vekové kategórie.

Viac info na webe festivalu.

 

Najčítanejšie články »