PZNK , 30. júna 2015

Podujatie Víno a Levanduľa už 4. 7. 2015

Pozývame vás na podujatie priamo v Pezinských viniciach v lokalite Stará hora, sa nachádza na úpätí Malých Karpát, v blízkosti Pezinka, za jazdeckým areálom Rozálka.

Podujatie sa koná už 4.7.2015. Prístup z mesta na miesto konania akcie bude označený. V prípade príchodu do Pezinka vlakom vedie trasa priamo cez centrum mesta, rovno, bez odbočovania, smerom na pohorie Malé Karpaty. Ochutnávať môžete víno od 28 vinárov z Pezinského vinohradníckeho rajóna.

V ponuke bude výborná gastronómia, hand made produkty a výrobky z levandule. Lokalita pod Starou horou bude voľne prístupná všetkým návštevníkom. Degustovať víno môžu len účastníci, ktorí si zakúpia vstupenku. Vstup do chránenej levanduľovej vinice je voľný pre osoby, ktoré majú zakúpený platný lístok.

V prípade, že nemáte platnú vstupenku, platí sa za vstup do levanduľovej záhrady priamo na mieste 1,- € . Lístky na podujatie Víno a levanduľa sa kupujú na mieste v deň konania akcie. Vstupenka stojí 15,- € a obsahuje: 4,- Eurový lístok na nákup vína 30 degustačných lístkov na degustáciu, nákup vína a gastronómie. (1 lístok má hodnotu 20 centov, lístky bude možnosť dokupovať na troch stanoviskách) pohár s taštičkou a mapkou s informáciami vstup do levanduľového vinohradu.

Najčítanejšie články »