MM , 26. Jan 2016

Zaujíma ťa víno a zo slohu si mal v škole vždy jednotky?

Víno, vinárstvo a vinohradníctvo sú tvojou záľubou a vieš aj písať? Najnavštevovanejší slovenský portál o víne potom hľadá práve teba!

Redaktor portálu vino.sk: – perfektne ovláda slovenský jazyk – sleduje aktuálne dianie v oblasti vinárstva, súťaže, sezónne práce – má kontakty s malými aj veľkými vinármi alebo nie je príliš hanblivý, aby ich získal – je ochotný cestovať a má chuť spoznávať svet vína „z prvej ruky“ – samostatne a zodpovedne pripravuje textové a obrazové materiály na portál.

Chceš sa takýmto redaktorom stať práve ty?
Tak si vyber ľubovoľnú tému z oblasti vinárstva alebo vinohradníctva a napíš o nej krátky článok (rozsah do 2000 znakov vrátane medzier). Výhodu budú mať tí, ktorí si vyberú aktuálnu tému, navštívia a opíšu konkrétne vinárske podujatie alebo predstavia nové poznatky či technológie.

Svoj článok pošli do 1.3.2016 na adresu obchod@wineshop.sk a ročný kontrakt na honorovanú spoluprácu môžeme uzavrieť práve s tebou. Tri najlepšie články zverejníme na portáli vino.sk aj s nárokom na honorár 30 eur. Vyskúšaj si, či máš talent.

Písať o pravde, ktorá sa ukrýva vo víne, totiž nie je vôbec jednoduché 😉

unnamed-1

Najčítanejšie články »