Inzercia

sadenice viniča

Jaroslav 19.11.2015 - 17:48 počet príspevkov: 4

Ponúkam na predaj sadenice viniča do vyšších polôh. Taktiež realizujeme výsadbu viníc, včetne výsadby sadeníc, stĺpikov, drátenky aj s materiálom. Ďalej striháme vinič, zmladzujeme, preštepujeme. Realizácia po celom Slovensku aj v Čechách. Sadenice sú pestované na Kysuciach v 460 m.n.m. Sadenice sú odolné voči mrazu a niektoré aj voči múčnatke a taktiež peronospóre.

Muštové odrody :Veltlin zeleny,Veltlin červeny skorý Zweigelt,Merlot, Frankovka modra a mnoho ďalších.
STOLOVÉ odrody :Augustovskij Ester, Terez,Galahad Kišmišt342 , Graf Monte Christo, Inga (Dorenskogo), Irinka, Jubilej chersonskogo \"Dačnika\", Katrusja, Krasavčik 2, Krasotka, Liepajas Agra, Liepajas Dzintars, Ljubimyj, Lora, Monarch, Naděžda AZOS, Nachodka, Nata, Nero, Nšl PerKry, Ovacia, Pamjati Chirurga, Parižanka, Preobraženie, Prezent, Prim (Palatina), Rošfor, Rozovyj Timur, Rusbol muskatnyj, Rusven, Sašenka Leonova, Sejanec prodjusera, Sfinx, Supaga, Super-Extra, Světlana (I-8-7-9, FVR 7-9), Swenson Red, Talisman (Keša 1), Vatra, Vera, Veronika, Viking, Viktoria, Vostorg, Vostorg krasnyj, Vostorg novyj krasnyj, Vostorg muskatnyj. Beloje čudo, Belyj KoKl.

Akurat dorábame webovu stránku, takže to bude aj s fotkami.V ponuke bude ešte viac odrôd.

Cena: dohodou

Platnosť inzerátu: 4.1.2018

Na inzerát už nie je možné reagovať.

 • Miro 3.2.2016 - 20:01

  Aka je ta www adresa?

 • jozef 9.3.2017 - 13:40

  dobry den....aka je vaša stranka?...ake su ceny stoloveho viniča?(aspoň orientačné)...dakujem Jozef

 • anton 5.4.2017 - 12:37

  mám záujem kúpiť stolové odrody LORA a JUBILEJ. Prosím o kontakt na predajcu Jaroslava

 • zuzana Brathova 17.4.2017 - 18:39

  Dobrý deň. Chcem sa informovat na odrody Nero, Supaga, Super Extra, Talisman, Vostorg muskatnyj. Aká je cena ? V com sa dodavajú sadenice. Dakujem