Inzercia

Vínna pivnica na predaj

Terezia 22.7.2017 - 12:19 počet príspevkov: 0

Exkluzívne ponúkame na predaj rod. dom klasicistickú kúriu s historickou hodnotou budovy a hlavne klenbovej pivnice s veľkým dvorom aj s pozemkom.Z klenbových priestorov dýcha neopakovateľná atmosféra, kde môžete skrývať tekuté poklady tohto región.
Skrytým klenotom celej nehnuteľnosti je vínna klenbová pivnica. Steny aj valené klenby sú postavené z kvalitných pálených tehál. Výhodou pivnice je jej priestorové rozloženie. Pivnica sa skladá z dvoch prechodných klenbových miestností s rôznym priestorovým rozložením. Väčšia miestnosť je o rozmere cca 10 x 6 m a druhá menšia miestnosť asi 5 m2., ktorá sa v minulosti využívala ako skladový priestor pre potreby určené na výrobu vína.Dvor je dostatočne veľký zastavané plochy a nádvoria 1309 m2 . Záhrada má rozlohu 2885 m2.
Dom je postavený do tvaru L s viacerými vchodmi, zo zadnej aj z prednej časti budovy.
Predná časť domu je doteraz využívaná ako obchod- je postavený z pálenej tehly, staršia časť domu má hrubé múry- kombinácie z tehly a nabíjaniny, ktorá potrebuje rekonštrukciu.
V minulosti slúžil ako rod.sídlo, ktoré si dal na mieste staršej stavby na zač.19 storočia postaviť barón, generál Ignác Splényi.
Mať vlastnú vínnu pivnicu je pekná predstava, ak uvažujete o tom rada Vám ukážem celé priestory pod zemou, v štýlovej pivnici- kde môžete svoje víno vychutnávať v spoločnosti priateľov.
Dubník leží v Podunajskej nížine a patrí do Strekovského rajónu, kde sa každoročne koná vínny festival. Od Nových Zámkov je vzdialená len 23 km, od Štúrova 34 km a od Podhájskej 20 km.
V okolí dediny je viacero rybníkov, vhodné aj na člnkovanie, rybárčenie.
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, 0907 894 574 Terézia Vassová licenčný realitný maklér NARKS.
Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – overenie + kataster; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.
Zásada našej činnosti je poskytovanie služieb, ktoré zabezpečujú: Dôveru, Bezpečnosť, Istotu CENA DOHODOU PO OBHLIADKE !

Cena: 30000 €

Platnosť inzerátu: 30.9.2017

Na inzerát už nie je možné reagovať.