Načítání akcí

AKREDITOVANÝ SOMELIERSKY KURZ 2016

Pridať udalosť
  • Táto akcia už prebehla.
  • Dátum: 3.3.2016 - 5.3.2016
  • Čas: 8:45 - 16:00
Otvoriť mapu »

Miesto usporiadania

Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska v Modre Kostolná 3, Modra, 90001

Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska Modra v spolupráci s Coral Travel a Enovia s.r.o. si Vás dovoľuje pozvať na akreditovaný kurz pre somelierov profesionálov modul „Enológia náuka o víne “.

Je určený Vám, ktorí máte záujem rozšíriť svoje znalosti a zručnosti pri profesionálnej práci s vínom, ale i Vám, ktorým sa víno stalo príjemnou súčasťou života a chcete získať podrobnejšie informácie o enológii – náuke o víne. Počas kurzu zažijete množstvo zaujímavých prednášok, praktických cvičení, návštevy vinárskych firiem a vinohradov, degustácii, pri ktorých sa naučíte vínu lepšie rozumieť.

Kurz bude prebiehať v 2 častiach. 1. časť sa uskutoční v termíne 3.3.-5.3.2016 v Modre, 2. časť sa uskutoční 14.- 17.4.2016 ( 2.časť môžete absolvovať i neskôr). Každá časť kurzu stojí 265 Eur s DPH. V prípade, že sa prihlásite viacerí kolegovia, alebo kamaráti radi Vám poskytneme zľavy. Po absolvovaní obidvoch častí získate osvedčenie. Kurz je akreditovaný ministerstvom školstva SR.

Kurzom Vás budú sprevádzať skúsení slovenskí enológovia a somelieri: Prof. Ing. Fedor Malík DrSc., Ing.Jozef Kováč, CSc., Ing.Tibor Ruman PhD, Ing. Vladimír Hronský a ďalší.

Uzávierka prihlášok 1.časť kurzu: 15.2.2016. Viac informácii ( program a prihlášku) nájdete v prílohe.
Kurz