Načítání akcí

HORECA PRO 2015

Pridať udalosť
  • Táto akcia už prebehla.
  • Dátum: 10.3.2015
Otvoriť mapu »

Miesto usporiadania

DoubleTree by Hilton Trnavská cesta 27/A, Bratislava, 83104 Slovensko

webstránka: http://www.horecapro.sk/

telefónne číslo: +421 911 160 599

cena: 30 (s DPH)

HORECA PRO 2015 je medzinárodne podujatie pre profesionálov z HoReCa segmentu, ktorí sa venujú predaju a distribúcii vína, piva, destilátov a kávy. Podujatie sa uskutoční v Bratislave 10.marca 2015 v hoteli DoubleTree Hilton.

Cieľovými zákaznikmi podujatia sú predstavitelia hotelov, reštaurácií, barov, kaviarní, vínotek, e-shopov s vinom, cateringových spoločnosti . Široká verejnosť nemá na podujatie prístup a účasť profesionálov z ČR, SR, Polska, Maďarska a Rakúska je možná len na základe predchádzajucej registrácie.

Cieľom organizátorov je zabezpečiť kvalitný program, prezentujúcich ako aj relevantných návštevníkov. Zámerom HORECA PRO je etablovanie novej platformy pre pre profesionálov. Kedže tento formát v našich podmienkach dlhodobo chýbal, je o podujatie značný záujem. V rámci celodenného programu budú prezentovane témy – odborníkmi zo SR, ČR a Rakúska (Master of Wine, vinári, sommeliéri, sládkovia, marketingoví odborníci, atď). Program pozostáva z prezentácií, moderovaných degustácii, panelových diskusií, zóny noviniek na trhu, ochutnávok, designového kútika a ďalších zaujímavých a atraktívnych aktivít.

V rámci HORECA PRO bude zároveň možné ochutnať produkty od viac ako 60 producentov z viacerých krajín. Podrobné infomácie, ako aj podporujúce asociácie a združenia, zoznam prezentujúcich a zoznam vystavovateľov môžete nájsť na webe