Načítání akcí

JÚNOVÁ OCHUTNÁVKA OVOCNÝCH VÍN V TME 28.6.2018

Pridať udalosť
  • Táto akcia už prebehla.
  • Dátum: 28.6.2018
  • Čas: 19:00 - 21:00
Otvoriť mapu »

Miesto usporiadania

Film Hotel Vysoká 27, Bratislava, 81106 Slovensko

webstránka: https://www.tmavadegustacia.sk/vstupenky/junova-ochutnavka-ovocnych-vin-v-tme-28-6-2018/

telefónne číslo: 0915756754

cena: 25EUR

JÚNOVÝ OVOCNÝ ŠPECIÁL
Tento mesiac sa nezvyčajne zameriame len na jediného vinára. Všetci, ktorí ste už aspoň jednu vínovú degustáciu zažili, ste na konci mali možnosť niektoré z týchto vín ochutnať. Áno, bolo to to výnimočné víno ako perlička na koniec ochutnávky. Teraz budú výnimočné všetky. Pôjde teda o vína ovocné všetkých druhov z dielne ovocinára Ovocinár Skalica . Pokojne pozrite v linku jeho úvodnú stránku. Už fľaše na pohľad vyzerajú šťavnato.

Spolu s majstrom ovocinárom pre Vás namixujeme sled siedmich vín z rôznych ovocí. Ak by som mal prezradiť tajnosť naviac, zaradíme aj špeciálne čokoládové víno. Avšak nie hocijaké, v tomto ovocnom víne sa fyzicky macerovali kakaové bôby a dodali už tak majstrovskému dielu niečo fantastické a výnimočne intenzívne. Viac prekvapení až na mieste a verte, že ich máme nachystaných pomerne dosť. 🙂

Kapacita limitovaná na 28 osôb, vypredanie očakávame mimoriadne rýchle. Ochutnávka bude tradične prebiehať v tme.

Teším sa na Vás.

——————————————————————————

Po zhasnutí a zotrvaní v úplnej tme pochopíte ako to vyzerá keď sa “otvorí” svet vôní a chutí. Mozog sa už nedokáže spoľahnúť na oči a preto posilní ostatné zmysly ako sa len dá. Čaro tohto efektu pramení ešte v dobe kamennej kedy sa človek musel v tme spoľahnúť na svoj čuch a sluch aby prežil. Nebudete veriť, čo Vaše zmysly vo víne nájdu keď, Váš mozog prepne na “obranný režim”.

A viete čo je na tom najlepšie? Že po chvíli hostia zahodia zábrany “šplechnúť” čokoľvek do tmy a vzniká veľmi zábavný a príjemný večer dopĺňaný zaujímavosťami o víne. Z tmy sa niekedy vedia ozvať veľmi zábavné a zaujímavé pocity z vína.

Mnohí hostia často vravia, že si neuveriteľne oddýchli od každodenného stresu a okolitého sveta.
“Sedela som v tme, bez signálu, teda ani telefón ma nerušil, venovala som sa len prítomnému okamihu, vôňam, chutiam. Sústredila som sa len na vlastné zmysli a nepremýšľala som ani nad prácou ani nad povinnosťami. Asi na tom naozaj niečo bude”

Priatelia pozývame Vás na neobyčajnú ochutnávku, ktorú si nemôžete spájať s tým, čo ste už zažili vo vinárstvach alebo vinotékach, pretože toto je niečo úplne iné.

Toto nebude o prezentovaní vinárstva.

Toto bude o víne,

a o Vašom zážitku.

Začiatok ochutnávky je o 19:00. “Vidíme” sa v tme?

Tibor Kiss – someliér a autor

Film Hotel
Vysoká 4266/27
811 06 Bratislava

!!! 1 vstupenka zahŕňa vstup na ochutnávku pre 1 osobu !!!

Financie vyzbierané za vstupenky na ochutnávoky sú používane na prenájom priestorov, zabezpečenie tovaru, reklamu, prevádzku webstránky a iné prevádzkové, či propagačné náklady OZ Dionýzos. Zo získaných zdrojov nie je generovaný žiadny zisk podnikateľskej činnosti.