Griliáda 2012
Priatelia! Prídite sa pozrieť na Griliádu 2012 do Banskej Bystrice od 18....
TIPY A ZAUJÍMAVOSTI, 18, Máj 2012
Devínsky strapec 2012
9. ročník súťažnej degustácie a výstavy vín. Špecializovaná...
SÚŤAŽE A VÝSTAVY VÍNA, DVN, 16, Máj 2012
Urban 2012 - Požehnanie mladého vína
Pozývame Vás na 5. ročník prehliadky Tokajských pivníc spojený s...
SÚŤAŽE A VÝSTAVY VÍNA, TKJRGNM, 16, Máj 2012
MODRA: Vo vinohradníckom mestečku bude i múzeum keramiky
V malebnom vinohradníckom mestečku Modra, ktoré je známe aj originálnou...
VINÁRSKE AKTUALITY, TASR, 15, Máj 2012
Zápisky z blogu
Úžasné chardonnay 2009 výber z hrozna od Juraja Zápražného z Vinosadov.
Ochutnal som vínko od Juraja Zápražného z Vinosadov. Otvoril som jeho chardonnay ročník 2009 výber z hrozna. Naozaj veľmi milo ma prekvapil. Vôňa aj chuť sú úžasné.
BLOG 30.10 2011
PAV, 26, Január 2011
Mladé vína U Richtára 2011
Srdečne Vás všetkých pozývame na verejnú ochutnávku mladých vín – „Mladé vína U Richtára“, ktorá ukáže ročník 2010. V sobotu 5. februára 2011 od 13:00 do 20:00 hod. budete mať jedinečnú možnosť sa zúčastniť VIII. ročníka tejto ochutnávky, ktorá sa uskutoční tradične v pivničných priestoroch vinohradníckeho domu U Richtára v Modre.
Do tejto chvíle sú potvrdení svojou účasťou nasledujúce vinárstva: KARPATSKÁ PERLA, ELESKO, MRVA&STANKO, VÍNO MIROSLAV DUDO, CHATEAU MODRA, VINOHRADNÍCTVO RATUZKY, VINKOVA, VINIDI, VINKOR, TERRA PARNA.
Každý účastník pri vstupe obdrží okrem zlosovacej vstupenky i vínnu kartu, na ktorej budú uvedení všetci zúčastnení vinári a ich nové mladé vína ročníku 2010. Cena vstupenky je 10 €.
Vstupenky si môžete zarezervovať na tel. č. 0911 / 67 63 65 ; na marketing@urichtara.com alebo od pondelka 1. februára si ich môžete zakúpiť priamo v reštaurácii. Na záver budú vyhlásené 3 najlepšie vína a vylosovanie výhercu o romantickú večeru v Reštaurácii U Richtára.


