MILCIK , 06. apr 2016

12. Výročie súťaže METRO VÍNO ROKA

Dovoľte, aby sme Vás informovali, že tento rok sa uskutoční  12. Výročie súťaže METRO VÍNO ROKA, na ktoré by sme Vás radi pozvali.  

METRO VÍNO ROKA 2016 organizujeme preto, lebo nám záleží na šírení dobrého mena  slovenských producentov vína , ktorí sa tomuto ušľachtilému remeslu venujú.

Naša veľkoobchodná spoločnosť sa dlhé roky snaží zákazníkom zo segmentu hotelierstva a reštaurácií, ale aj nezávislým maloobchodníkom či koncovým spotrebiteľom, ponúkať široký sortiment vín najmä zo Slovenska.

METRO má ambíciu byť partnerom, ktorý tie najväčšie vinárske skvosty predstaví slovenským hoteliérom, reštauratérom, či milovníkom vín vo svojich veľkoobchodných vínotékach prostredníctvom someliérov.

V prílohe si Vám dovoľujeme poslať štatút súťaže. V ňom sa okrem iného dočítate, že prihlásené vína bude posudzovať novo zostavená jury z odborníkov zo Slovenska a zo zahraničia , pričom vyhodnocovanie bude prebiehať za prísnych podmienok zaručujúcich objektivitu a dodržiavanie medzinárodných štandardov pre vinárske súťaže.

Tento rok bude prihlasovanie prebiehať elektronicky v rámci hodnotenia vzoriek vína v systéme Elwis, preto buďte prosím dôsledný v zadavaní údajov o vínach.

Odkaz na prihlasovanie vinárstva a vín:
http://www.elwis.cz/cs/metro-vino-roka-2016/
Štatút súťaže: Statut-metro-vino-roka-2016

Uzávierka prihlášok METRO VÍNO ROKA 2016 je 25.4.2016 .
Odovzdávanie vzoriek METRO VÍNO ROKA 2016 bude prebiehať od 25.4. do 6.5. 2016.

Súťažiaci odovzdá do vlastníctva usporiadateľa 6 fliaš o objeme 75Oml  / resp.500ml a 375ml  /doručením na adresu:
METRO Cash & Carry SR s.r.o., Head Office, Senecká Cesta 1881,  900 28 Ivanka pri Dunaji.

Kartóny s vínom označte nápisom „Metro Víno roka, k rukám p. Milčíka “ .

Za prihlásenie každej vzorky sa platí poplatok vo výške 10,00  EUR + DPH , ktoré Vám budú fakturované  spoločnosťou Metro po odovzdaní prihlášky a  vzoriek .

Súťaž sa bude konať v dňoch 17.5.-18.5.2016.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa bude konať 2.6.2016 v Bratislave za účasti  vinárov, odborných novinárov a zákazníkov našej spoločnosti.

Verím, že Vás táto možnosť zúčastniť sa súťaže, a zároveň sa zviditeľniť v rámci portfólia našich zákazníkov z celého Slovenska, zaujala.

Ak by ste mali akékoľvek doplňujúce otázky neváhajte ma prosím kontaktovať.
Všetku korešpondenciu prosím adresujte na jozef.milcik@metro.sk

Najčítanejšie články »