Facebook Pixel

ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA PRVÝ NÁKUP!


Nechajte nám svoj email a okrem toho, že Vám už neuletí žiadna skvelá ponuka, pošleme Vám kód so zľavou na Vašu prvú objednávku.

(Vstupom na stránku potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov)
Košík ( )

Vína ročníka 2022 12fl.

Viac informácii
Výrobca vína Vino.sk
Oblasť pôvodu Rôzne
Balenie (Litrov) 12x0.75
Ročník 2022
Siričitany Víno obsahuje siričitany
Minimálny počet kusov 1
Dostupnosť:Skladom
Do 48 hodín u vás
129,00 €

Ponúkame Vám ďalší z vynikajúcich degustačných setov, tentokrát vína ročníka 2022. Všetky vína sme ochutnali a srdečne ich odporúčame!

Set obsahuje: 

 1. Vinárstvo Rariga - Sauvignon blanc 2022 /Slovensko/
 2. Malé divy - Travel 2022 polosuché /Slovensko/
 3. Velkeer - Sauvignon blanc 2022 /Slovensko/
 4. Hanúsek - Muškát moravský 2022 /Slovensko/
 5. Joseph Drouhin - Beaujolais Villages Nouveau 2022 /Francúzsko/
 6. Domän Wachau - Grüner Veltliner Steinfeder Gneis + Löss 2022 /Rakúsko/
 7. Malé divy – Irsai Oliver 2022 /Slovensko/
 8. Joseph Drouhin - Beaujolais Nouveau 2022 /Francúzsko/
 9. Víno Šmelko – Veltlínske zelené /Slovensko/
 10. Sileni – Sauvignon blanc 2022 /Nový Zéland/
 11. Malé divy – Veltlínske zelené 2022 /Slovensko/
 12. Diemersdal - Sauvignon Blanc Cape Town 2022 /Južná Afrika/


Degustačný set je možné zakúpiť aj v darčekovom balení.

Vino.sk


Write Your Own Review
Chystáte sa hodnotiť: Vína ročníka 2022 12fl.
Vaše hodnotenie:
DAJTE VEDIEŤ OSTATNÝM VÁŠ NÁZOR A ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA ĎALŠÍ NÁKUP!
(pre získanie zľavy je potrebné byť prihlásený na svoj účet)


 1. Vinárstvo Rariga - Sauvignon blanc 2022 /Slovensko/

Extraktívny a svieži Sauvignon s jemným nádychom vône egreša a mäty. Chuť je popretkávaná žihľavovými tónmi s jemným agátovým charakterom. Víno je plné s harmóniou sviežich kyselín a zvyškového cukru.

 1. Malé divy - Travel 2022 polosuché /Slovensko/

Tak ako už naznačuje jeho názov, naše cuvée Travel vzniklo z odrôd TRAmín červený a VELtlínske zelené. Spojenie týchto odrôd vytvára veľmi príjemné, aromatické a plné víno, so šťavnatou a medovou chuťou. Je to víno pre všetkých milovníkov cestovania, ktoré ulahodí každému a je priam stvorené na každý deň a každú cestu.

 1. Velkeer - Sauvignon blanc 2022 /Slovensko/

Sauvignon blanc patrí medzi najskoršie odrody vo vinohradoch Velkeeru. Zber tohto ročníka prebiehal na konci augusta. Hrozno sa spracovávalo ešte studené ihneď sa lisovalo a prekvášalo v nerezovom tanku. Komplexná aromatika egrešov, čerstvo pokosenej trávy a jemnej broskyňe. V tele stredne plné, vyvážené s kyselinou vďaka dlhšiemu pobytu na jemných kaloch.

 1. Hanúsek - Muškát moravský 2022 /Slovensko/

Vôňu tohto vína so zelenožltým odtieňom a s čistými, slamovožltými reflexmi charakterizujú kvetinové tóny a baza. Má neodolateľnú, ľahkú, ovocnú a elegantnú chuť so sviežimi kyselinami. Dúšok, ktorý si z tohto vína doprajete, dlho doznieva na jazyku, ako keby ste vychutnávali čerstvo oberané hrozno.

 1. Joseph Drouhin - Beaujolais Villages Nouveau 2022 /Francúzsko/

Ide o ľahké víno, fľašované necelé dva mesiace po zbere. Je jasnočervenej farby a charakterizujú ho ako osobitne aromatické, s veľmi sviežou chuťou. Znalci tvrdia, že je akýmsi mostom medzi bielym a červeným vínom, ktoré je škoda vychutnávať na jazyku, ale treba ho piť dúškami.

 1. Domän Wachau - Grüner Veltliner Steinfeder Gneis + Löss 2022 /Rakúsko/

Vo vôni je znatelná dominancia jemných ovocných tónov. Najmä citrusové ovocie, mirabelka alebo hruška. V chuti je biele víno šťavnaté, s vyváženým telom a príjemným záverom.

 1. Malé divy – Irsai Oliver 2022 /Slovensko/

Svieži, ľahký a aromatický, priam stvorený pre každý deň. Taký je Irsai Oliver z produkcie Malé divy. Víno z modranského vinohradníckeho honu Šnaudy, zaručuje širokú škálu intenzívnych vôní a muškátových tónov. Veľmi príjemný chuťový prejav zaručujú šťavnaté kyseliny, ktoré sú vo vyváženej harmónii s jemným zvyškovým cukrom.

 1. Joseph Drouhin - Beaujolais Nouveau 2022 /Francúzsko/

Ide o ľahké víno, fľašované necelé dva mesiace po zbere. Je jasnočervenej farby a charakterizujú ho ako osobitne aromatické, s veľmi sviežou chuťou. Znalci tvrdia, že je akýmsi mostom medzi bielym a červeným vínom, ktoré je škoda vychutnávať na jazyku, ale treba ho piť dúškami.

 1. Vinárstvo Korbáš – Irsai Oliver 2022 polosuché /Slovensko/

Víno zlato-zelenkastej farby s príjemnou muškátovou aromatikou, následne sa vo vôni objavia biele agátové kvietky, ružový grepfruit a citrusy. Chuť je svieža, šťavnatá s náznakom zrelých marhúľ.

 1. Sileni – Sauvignon blanc 2022 /Nový Zéland/

Víno je svetlo žltej farby so zelenkavým odleskom. Vo vôni intenzívna aróma tropického ovocia s tónmi grepu, egrešov, kivi a marakuje. Chuť je výborne vyvážená, s peknou sviežosťou, ideálne vybalansovaný pomer cukru a kyselín.

 1. Malé divy – Veltlínske zelené 2022 /Slovensko/

Veltlínske zelené je tradičným šperkom Malých Karpát. Modranský terroir na vinohradníckom hone Noviny, splavený za tisícročia z malokarpatských svahov, pripravil originálnu zmes živín, ktorá sa pretavuje do mladého a šťavnatého veltlínu plného podmanivých vôní a chutí.

 1. Diemersdal - Sauvignon Blanc Cape Town 2022 /Južná Afrika/

Farba je svetlo žltá so zelenými odleskami. Vôňa je komplexná s množstvom tropického ovocia, ríbezlí, limetiek a egrešov. Chuť kopíruje aromatiku a je doplnená minerálnym charakterom, po ktorom nasleduje pretrvávajúci harmonický záver.