ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA PRVÝ NÁKUP!


Nechajte nám svoj email a okrem toho, že Vám už neuletí žiadna skvelá ponuka, pošleme Vám kód so zľavou na Vašu prvú objednávku.

(Vstupom na stránku potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov)
Košík ( 0 )

O nás

Sme Vino.sk (predtým Wineshop.sk), prvý eshop s vínom na Slovensku, ktorý otvoril svoju stránku viac než pred pätnástimi rokmi a stále sme rovnakí blázni do vína. Našou misiou je prinášať vám tie najlepšie vína, za tie najlepšie ceny až domov. Každoročne doručujeme tisíce zásielok a robíme tak s radosťou. Pretože víno pre nás je čosi viac, ako len tovar. Víno je naša vášeň!

Čo pre vás robíme?

 

lepšie ceny ako vaša vinotékaLEPŠIE CENY AKO VAŠA VINOTÉKA
Nemáme kamennú predajňu, iba poriadne plný sklad. Nájdete nás preto iba na internete. Avšak vďaka tomu nemusíme platiť drahé nájomné ani personál. A všetko, čo takto ušetríme my, ušetríte aj vy. 

rýchle doručenie

RÝCHLE DORUČENIE A DOPRAVA ZDARMA
Vieme, že keď si vyberiete svoje víno, chcete ho mať doma čím skôr. Preto všetky naše dodávky doručujeme zväčša do 48 hodín. A čo je najdôležitejšie, pri objednávke nad 50€ ich vozíme úplne zdarma po celom Slovensku.

osobný somelierONLINE SOMELIER PRE VÁS
Neviete si vybrať? Či potrebujete poradiť s darčekom pre známeho? Spýtajte sa nášho certifikovaného online someliera. Je vám k dispozícii na našej stránke, telefonicky alebo emailom.


Lepšie ceny ako vaša vinotékaVŠETKY VÍNA SME PRECHUTNALI
Neboľo to ľahké, no spravili sme to pre vás :) Ponúkame iba vyskúšané a overené vína, ktorých kvalita zodpovedá ich cene. Úzkostlivo dbáme na to, aby ste si u nás VŽDY kúpili víno, ktoré vám vyčarí úsmev na tvári. 

 


Spoznajte nás

 

wineshopsk

Ing. Martin Motáček

founder & head somelier
motacek@vino.sk
0905719754

Juraj Janík

CEO
janik@vino.sk
0948192192
Pochádzam z Modry a v žilách mi koluje nefalšovaný Modranský Veltlín, u nás zvaný aj Zelený Muškátel. S vínom som sa zoznámil už v detstve, keďže - ako každá Modranská rodina - aj my sme vyrábali vlastné víno. To som však ešte netušil, že ma bude sprevádzať aj v profesionálnej kariére. Ako someliéra, aj ako spolumajiteľa Vino.sk a Wineshop.sk a vinárstva Tri Hony. Doba pokročila, naša spoločnosť narástla, no naša misia ostala za tie roky nezmenená: vyhľadávať pre vás tie najlepšie vína, za tie najlepšie ceny.Vína, za ktoré dám aj ruku do ohňa. Dlhé roky som pracoval v gastronómii a s vínom som prichádzal denne do kontaktu. Krôčik po krôčiku sa mi postupne stalo nie len vášňou a záľubou, ale aj povolaním. V spoločnosti Wineshop.sk mám na starosti predaj a dohliadam na správny chod všetkých procesov vo firme. Zároveň zodpovedám za to, aby vaše vínko bolo vždy doručené včas a v prvotriednej kvalite. Okrem toho dokážem ešte čosi: vybaviť u našich dodávateľov tie najlepšie ceny. Snažím sa, aby ste vždy dostali víno s najlepším pomerom ceny a kvality a získali od nás ten najlepší servis!