ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA PRVÝ NÁKUP!


Nechajte nám svoj email a okrem toho, že Vám už neuletí žiadna skvelá ponuka, pošleme Vám kód so zľavou na Vašu prvú objednávku.

(Vstupom na stránku potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov)
Košík ( 0 )

3x svetový Merlot v darčekovom balení

Viac informácii
Zvyškový cukor suché
Výrobca Vino.sk
Odroda Merlot
Oblasť pôvodu Rôzne
Balenie (Litrov) 3x 0.75
Servírovacia teplota (°C) 16-18
Farba vína Červené
Siričitany Víno obsahuje siričitany
Minimálny počet kusov 1
Dostupnosť:Vypredané
Do 48 hodín u vás
63,00 €

Či už idete na oslavu, alebo hľadáte pozornosť pre obchodného partnera, dobré víno je ideálnym riešením. Naša ponuka darčekových balení obsahuje rôzne cenové hladiny hotových darčekových balení. Môžete si vybrať už hotový produkt, alebo Vám pripravíme darčekové balenie, podľa Vašej predstavy.

Toto darčekové balenie obsahuje tieto produkty:

1x Merlot 2021 - Montes (Chile) 

Mladý Merlot, ktorého časť (45%) dozrieval 8 mesiacov vo francúzskych dubových sudoch, ktoré boli 2 až trikrát použité. 15% podiel Cabernetu Sauvignon prispel k pozitívnemu vplyvu dubových sudov a dodal vínu štruktúru, jemnosť a schopnosť dlhšieho vyzrievania. Vôňa a chuť je výrazne ovocná s tónmi malín, ostružín, kombinovaná s typickou odrodovou korenistosťou. Príjemná vyváženosť trieslovín a kyseliny s mäkkým záverom. 

1x Ultra Merlot 2018 - Kaiken (Argentína) 

Merlot intenzívnej rubínovej farby dáva vyniknúť, vônam čiernych ríbezlí a červeného bobulového ovocia. V závere príchádzajú krásne koreniskté tóny. Je to víno vynikajúcej štruktúry s hodvábnymi trieslovinami a dlhším záverom, ktoré Vás nabáda naliať si ďalśí pohár.

1x Château Saintem 2016 (Francúzsko) 

Farba vína je purpurovo granátová. Vo vôni cédrové drevo, slivky, višne v čokoláde, červené ringloty, tabak, černice, čučoriedky a sladké drievko. V chuti černice, višňový likér, čučoriedky, vlašské orechy, čokoláda, vanilka, slivky, a ríbezle. Víno má sladké taníny, je štruktúrované, stredne plné až plné a má dobrú kyselinu. 30% zrelo v nových, francúzskych, dubových sudoch.

1 x Darčekový drevený box na 3 fľaše 

Na požiadanie priložíme kartu s blahoželaním.

Vino.sk


Write Your Own Review
Chystáte sa hodnotiť: 3x svetový Merlot v darčekovom balení
Vaše hodnotenie:
DAJTE VEDIEŤ OSTATNÝM VÁŠ NÁZOR A ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA ĎALŠÍ NÁKUP!
(pre získanie zľavy je potrebné byť prihlásený na svoj účet)


Ak si želáte víno poslať ako darček, dajte nám vedieť do komentáru k objednávke. Priložíme k nemu zdarma blahoželanie s Vaším textom.