ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA PRVÝ NÁKUP!


Nechajte nám svoj email a okrem toho, že Vám už neuletí žiadna skvelá ponuka, pošleme Vám kód so zľavou na Vašu prvú objednávku.

(Vstupom na stránku potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov)
Košík ( 0 )

Darčekové balenie vína Karpatská perla /6fl./

Viac informácii
Výrobca Vino.sk
Krajina pôvodu Slovensko
Oblasť pôvodu Malokarpatská
Balenie (Litrov) 6x0.75
Siričitany Víno obsahuje siričitany
Minimálny počet kusov 1
Dostupnosť:Vypredané
Do 48 hodín u vás
70,57 €

Darovaním vína sa vyjadruje istý druh rešpektu, dobrého vkusu a vďaky. Bolo tomu tak v dávnej minulosti a je tomu tak aj dnes.

Pripravili sme pre vás darčekové balenie, ktoré obsahuje 6 fliaš kvalitného vína zabalených v štýlovom drevenom boxe. Skvele sa hodí ako pozornosť pre obchodného partnera, vzácnu návštevu, ako darček pod stromček. Tento set obsahuje vína od nášho popredného výrobcu KARPATSKÁ PERLA:

Darčekový set obsahuje:

1. Jagnet Veltlínske zelené, akostné 2018
2. Jagnet Müller Thurgau, akostné 2018
3. Jagnet Frankovka modrá, akostné 2016
4. KARPATSKÁ PERLA Pinot Gris, výber z hrozna 2018
5. KARPATSKÁ PERLA Devín, výber z hrozna 2018
6. Cabernet Sauvignon, výber z hrozna 2015


Nechajte si pripraviť ponuku na mieru! Pomôžeme vám vybrať kvalitné vína v želanej cenovej hladine, zabezpečíme potlač obalu či vlastnú etiketu. V ponuke máme aj obaly na 1, 2 a 3 fľaše, drevené aj kartónové. PONUKU VYPRACUJEME ZDARMA! Kontaktujte nás na obchod@wineshop.sk / 0948 192 192

Vino.sk


Write Your Own Review
Chystáte sa hodnotiť: Darčekové balenie vína Karpatská perla /6fl./
Vaše hodnotenie:
DAJTE VEDIEŤ OSTATNÝM VÁŠ NÁZOR A ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA ĎALŠÍ NÁKUP!
(pre získanie zľavy je potrebné byť prihlásený na svoj účet)

Slovensko

Dôkaz o pestovaní viniča a výrobe vína na našom území pochádza z 7. – 6. storočia p. n. l. Z týchto rokov pochádza zatiaľ najstarší nález – sedem vinohradníckych nožov a hlinená nádoba na víno. Teda prvými výrobcami vína na našom území boli Kelti. Po nich prišli na naše územie Rimania a v tomto období sa začína na našom území pestovať vinič intenzívnejšie. Slovania pokračujú v pestovaní hrozna a výrobe vína po príchode do Karpatskej kotliny na základe keltských no najmä rímskych tradícií. 

Podľa údajov MP SR má Slovensko v súčasnosti 22.000 ha registrovaných vinohradov, z toho len 16.000 ha je obhospodarovaných a 12.000 ha rodiacich. Vinič sa pestuje v šiestich vinohradníckych oblastiach:

1. Malokarpatská vinohradnícka oblasť
2. Nitrianska  vinohradnícka oblasť
3. Stredoslovenská vinohradnícka oblasť
4. Východoslovenská  vinohradnícka oblasť
5. Južnoslovenská  vinohradnícka oblasť
6. Tokajská  vinohradnícka oblasť

Viac o histórii vinohradníctva na Slovensku sa dozviete tu >


1. Jagnet Veltlínske zelené, akostné 2018

Príjemné ovocné víno zlatožltej farby. Očarí Vás ovocnou vôňou po žltom melóne a egreši. Chuť je ľahká a svieža, nájdete v nej citrusové ovocie a žltý melón.

2. Jagnet Müller Thurgau, akostné 2018
Krásny svieži Müller Thurgau z perfektného ročníka 2015 z vištuckého vinohradu Nad Polankou. Je to víno žltozelenej farby s aromotickou vôňou vinohradníckej broskyne a citrusov. Chuť je ovocná a svieža, v pozadí štavnatá koncovka.

3. Jagnet Frankovka modrá, akostné 2016
Víno má farbu prezretých višní, vôňa i chuť sú plné ovocných vnemov. Buket je typicky škoricový s tónmi ríbezľového lekváru. Víno vyzrievalo vo veľkých dubových sudoch kde získalo eleganciu a guľatú chuť. V dochuti vládne harmónia jemných tanínov a kyseliniek.

4. KARPATSKÁ PERLA Pinot Gris, výber z hrozna 2018
Hrozno odrody Pinot Gris pochádza z vinohradu Suchý vrch s hlinitou pôdou so sprašovým podložím. Zlatistá farba, plná a výrazná vôňa exotického ovocia s dominanciou marhúľ. Na jazyku svieža a lahodná chuť je umocnená príjemným dlhotrvajúcim záverom

5. KARPATSKÁ PERLA Devín, výber z hrozna 2018
Suchý vrch – pôdne zloženie hlina a spraš. Aromatickej odrode Devín sa tu veľmi páči. Víno má jemnú žltozelenú farbu. Vo vôni dominujú tóny bielej ruže a ovocia liči. Príjemná a vyvážená chuť jemného zbytku prírodného cukru je v harmónii s ovocnou a sviežou kyselinou.

6. Cabernet Sauvignon, výber z hrozna 2015
Víno rubínovej farby s typickou odrodovou vôňou čiernych ríbezlí, lesných plodov a čierneho korenia. Harmonickú chuť s tónmi dreva dopĺňajú vyvážené kyseliny a mäkké triesloviny.