ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA PRVÝ NÁKUP!


Nechajte nám svoj email a okrem toho, že Vám už neuletí žiadna skvelá ponuka, pošleme Vám kód so zľavou na Vašu prvú objednávku.

(Vstupom na stránku potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov)
Košík ( 0 )

Tabuľková čokoláda Creative Line Tonka 90g

Viac informácii
Výrobca DP chocolate
Krajina pôvodu Slovensko
Oblasť pôvodu Val de Loire
Siričitany Víno obsahuje siričitany
Minimálny počet kusov 1
Dostupnosť:Skladom
Do 48 hodín u vás
7,50 €

Gianduja je vyrobená z pražených mandlí a mliečnej čokolády, dochutená aromatickým bôbom tonka. Na povrchu je posypaná praženými mandlľami achurmkavými guličkami v mliečnej čokoláde. Obsah kakaovej sušiny najmenej 70%.

Hmotnosť balenia: 90g

Rozmer balenia: 85 x 190 x 15mm

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.

DP chocolate

V čokoládovom ateliéri DP chocolate pripravujú rozmanité čokolády, kde hlavnými ingredienciami sú vášeň a odhodlanie stvoriť niečo výnimočné.

DP chocolate je Slovenská rodinná firma. Tradíciu manufaktúrnej výroby čokolády začali budovať od roku 2008. Používajú tradičné výrobné postupy. Kladú vysoký dôraz na kvalitu surovín, čerstvosť, chuť a elegantný vzhľad. Produkty sú bez konzervačných látok!


Write Your Own Review
Chystáte sa hodnotiť: Tabuľková čokoláda Creative Line Tonka 90g
Vaše hodnotenie:
DAJTE VEDIEŤ OSTATNÝM VÁŠ NÁZOR A ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA ĎALŠÍ NÁKUP!
(pre získanie zľavy je potrebné byť prihlásený na svoj účet)

Slovensko

Dôkaz o pestovaní viniča a výrobe vína na našom území pochádza z 7. – 6. storočia p. n. l. Z týchto rokov pochádza zatiaľ najstarší nález – sedem vinohradníckych nožov a hlinená nádoba na víno. Teda prvými výrobcami vína na našom území boli Kelti. Po nich prišli na naše územie Rimania a v tomto období sa začína na našom území pestovať vinič intenzívnejšie. Slovania pokračujú v pestovaní hrozna a výrobe vína po príchode do Karpatskej kotliny na základe keltských no najmä rímskych tradícií. 

Podľa údajov MP SR má Slovensko v súčasnosti 22.000 ha registrovaných vinohradov, z toho len 16.000 ha je obhospodarovaných a 12.000 ha rodiacich. Vinič sa pestuje v šiestich vinohradníckych oblastiach:

1. Malokarpatská vinohradnícka oblasť
2. Nitrianska  vinohradnícka oblasť
3. Stredoslovenská vinohradnícka oblasť
4. Východoslovenská  vinohradnícka oblasť
5. Južnoslovenská  vinohradnícka oblasť
6. Tokajská  vinohradnícka oblasť

Viac o histórii vinohradníctva na Slovensku sa dozviete tu >


Ak si želáte produkt poslať ako darček, dajte nám vedieť do komentáru k objednávke. Priložíme k nemu zdarma blahoželanie s Vaším textom.