PVK , 14. jan 2016

XIII. ročník ochutnávky mladých vín v Pavúk wine – restaurant

Na začiatku roka už tradične organizuje Pavúk wine – restaurant v Modre ochutnávku mladých vín.

Všetko sa jedná o vína, ktoré ešte nie je možné ich zakúpiť na pultoch predajní. Táto výnimočná akcia sa bude konať 6. februára 2016 od 10:00 hod. do 21:00 hod. v zadných priestoroch Pavúk – wine restaurant. V tento deň budete mať jedinečnú možnosť nahliadnuť do pivničných priestorov starobylého vinohradníckeho domu, v ktorom kedysi býval modranský richtár a zároveň medzi prvými prechutnať vína ročníka 2015 od tých najlepších vinárov z Malokarpatského regiónu.

Vína k nám v tento deň dokonca prídu odprezentovať priamo ich výrobcovia. Okrem známych mien k nám tento rok zavítajú aj nováčikovia, preto je určite dôvod prísť spoznať nové vína. Účasť potvrdili zatiaľ títo vinári: KARPATSKÁ PERLA, VÍNO RARIGA, VÍNO MIROSLAV DUDO, VÍNKO KLIMKO, TRI HONY – Rodinné vinárstvo, VINOVÍN, VINÁRSTVO BOGNÁR a ďalší. Zážitok z výnimočnej ochutnávky umocní dobré jedlo, o ktoré sa už tradične postarajú naši šéfkuchári. Počas celého dňa sa budete môcť posilniť chutným jedlom v našej reštaurácii, odporúčame si však vopred rezervovať miesto, pretože záujem o túto akciu z roka na rok rastie.

Cena vstupenky je 15 €. Vstupné zahŕňa degustačný pohár, drobný záhryz, vínnu kartu. Príďte aj tento rok zahlasovať o najlepšie víno a zaradíme Vás do zlosovania o lákavé ceny. Tešíme sa na Vašu návštevu ! Viac info na tel. c. 0911/676 365 alebo na marketing@pavuk-restaurant.sk

Najčítanejšie články »