CHT , 11. apr 2012

Deň otvorených dverí v Château Topoľčianky

Prijmite pozvanie na štvrtý ročník Dňa otvorených dverí v Château Topoľčianky. Okrem dverí do pivníc, budú dvere otovorené už tradične aj v celých Topoľčiankach vrátane Národného žrebčína.

Ochutnávka sa bude konať 1. Mája 2012 od 9:30 do 18:00 v sídle vinárstva na Cintorínskej 31 v Topoľčiankach. K dispozícií bude 80 degustačných vzoriek, skvelá príležitosť predegustovať výnimočný ročník 2011.

Prehliadky pivníc a archívu zdarma a oproti minulým rokom zväčšená kapacita – otvorenie novej pivnice. Podávať sa budú slovenské špeciality a bude prebiehať ochutnávka syrov. Do rytmu bude hrať ľudová hudba a pre Vaše ratolesti bude k dispozícií detský kútik. Samozrejmosťou v tento deň je zľava na nákup vína, ako aj to že samotné vínne pasy budú zlosovateľné o nákup vína v hodnote 50 €.

Cena vínneho pasu je 9 €, v cene ochutnávka 30 vzoriek, degustačný pohár a vrecko, navyše bonus v podobe kupóna na nákup vína v hodnote 1 €. Súbežne bude prebiehať aj verejná degustácia a vyhodnotenie dámskej hodnotiteľskej súťaže Vienále Topoľčianky 2012 na zámku Topoľčianky a Deň otvorených dverí je tradične aj v celých Topoľčiankach – Národný žrebčín apod. Tešíme sa na Vašu účasť.

Viac na http://www.vinotop.sk/pages/sk/aktuality.php

Najčítanejšie články »