PHLC , 16. feb 2017

PHILCO

Široká ponuka vínoték Philco pre uchovanie výnimočných a skvostných vín. Len tá najlepšia starostlivosť zabezpečí dokonalú chuť výberových vín.

To všetko pri použití moderných technológií, v ušľachtilom dizajne a s predĺženou zárukou až 36 mesiacov. Víno vynikajúcej chuti si zaslúži mimoriadnu starostlivosť.

S vínotékami značky Philco budete víno doslova rozmaznávať! Dokážu totiž verne napodobniť prostredie pravej vínnej pivnice. Hermeticky uzavretý priestor vínotéky je od vonkajšieho sveta oddelený špeciálnymi sklenenými dverami, ktoré chránia fľaše pred UV žiarením. Chladné LED osvetlenie sa postará o to, aby ste dobre videli celý vnútorný priestor vínotéky. Ideálna teplota v rozmedzí 5 až 22 °C, to je presne to, čo vínotéky značky Philco ponúkajú a čo víno k svojmu archivovaniu potrebuje.

Ovládanie spotrebiča je veľmi jednoduché. Už Vás žiadna návšteva neprekvapí. Vynikajúce vína budú vo vínotéke značky Philco ako v bavlnke. A rovnako tak sa budú cítiť po prvom poháriku aj Vaši hostia. Vínotéky Philco sú vybavené unikátnou technológiou Fuzzy Logic pre stálu cirkuláciu vzduchu vo vnútornom prostredí vínotéky. Vďaka tomu sa zachová optimálna teplota vo všetkých častiach vínotéky a víno tu môže odpočívať ako v pivnici.

V ponuke nájdete široký sortiment jednozónových, dvojzónových, vstavaných či voľne stojacich vínoték s rôznou kapacitou, presne podľa vašich požiadaviek a kritérií. Výrobca navyše ponúka na všetky vínotéky predĺženú záruku až 36 mesiacov. Kompletný sortiment nájdete na stránke www.philco.sk a zakúpiť je ich možné v sieti predajní PLANEO Elektro.

Najčítanejšie články »