MM , 22. jan 2015

XII. ročník ochutnávky mladých vín v Pavúk wine – restaurant v Modre

Na začiatku roka už tradične organizujeme v priestoroch Pavúk wine – restaurant v Modre ochutnávku mladých vín a noviniek, ktoré ešte nie je možné zakúpiť na pultoch predajní.

Táto výnimočná akcia sa bude konať 7. februára 2015 od 10:00 hod. do 21:00 hod. v zadných priestoroch Pavúk – wine restaurant. V tento deň budete mať jedinečnú možnosť nahliadnuť do pivničných priestorov starobylého vinohradníckeho domu, v ktorom kedysi býval modranský richtár a zároveň medzi prvými prechutnať vína ročníka 2014 od tých najlepších vinárov z Malokarpatského regiónu.

Vína k nám v tento deň dokonca prídu odprezentovať priamo ich výrobcovia. Okrem známych mien k nám tento rok zavítajú aj nováčikovia, preto je určite dôvod prísť spoznať nové vína. Účasť potvrdili zatiaľ títo vinári: KARPATSKÁ PERLA, MRVA & STANKO, VÍNO RARIGA, VÍNO MIROSLAV DUDO, REPA WINERY, DUBOVSKÝ a GRANČIČ, VÍNKO KLIMKO, MARTIN POMFY – MAVÍN, MATYŠÁK, HUBINSKÝ, PACKA, Rodinné vinárstvo TRI HONY, a ďalší.

Zážitok z výnimočnej ochutnávky umocní dobré jedlo, o ktoré sa už tradične postarajú naši šéfkuchári. Počas celého dňa sa budete môcť posilniť chutným jedlom v našej reštaurácii, odporúčame si však vopred rezervovať miesto, pretože záujem o túto akciu z roka na rok rastie. Cena vstupenky je 15 €. Vstupné zahŕňa degustačný pohár, drobný záhryz, vínnu kartu. Príďte aj tento rok zahlasovať o najlepšie víno a zaradíme Vás do zlosovania o lákavé ceny.

Tešíme sa na Vašu návštevu !
Viac info na tel. c. 0911/676 365 alebo na marketing@pavuk-restaurant.sk

Najčítanejšie články »