Načítání akcí

Festival ružových vín Nitra

Pridať udalosť
  • Táto akcia už prebehla.
  • Dátum: 20.6.2015
  • Čas: 13:00 - 21:00
Otvoriť mapu »

Miesto usporiadania

Centrum mesta Nitra Štefánikova 1, Nitra, 94901 Slovensko

webstránka: https://www.facebook.com/events/354762401400454/

telefónne číslo: 0917962869

cena: 15€

Už po siedmykrát rozohrá atmosféru v centre Nitry Festival ružových vín. Pestrá škála menších rodinných vinárstiev, ktorých portfólio zahŕňa ponuku kvalitných ružových vín, doplnená o sprievodný program a hand-made trh, vyláka do ulíc návštevníkov, ktorí si radi vychutnajú nielen rozmanité chute ružového vína, ale aj pohodovú a priateľskú atmosféru, ktorá bude sprevádzať degustácie situované v exteriéroch nitrianskych kaviarní, reštaurácií a barov. Privítajte leto oslavou ružového vína!

Prejdite sa centrom Nitry a pristavte sa vo vybraných prevádzkach. V každej z nich vás bude čakať vinárstvo so svojím príbehom a ponukou ružových vín. Oddýchnuť a občerstviť sa budete môcť v \“Chill/Grill zóne\“, kde bude k nahliadnutiu aj fotovýstava, ktorá vám priblíži pútavosť vinárčenia na území Slovenska v priebehu histórie. Pohodovú atmosféru dotvoria aj viaceré koncerty, rozmiestnené v centre mesta.

Vymeňte si v Ponitrianskom múzeu od 12:00 svoju vstupenku za vínny pas a užite si letnú bezstarostnosť na Festivale ružových vín.