Facebook Pixel

ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA PRVÝ NÁKUP!


Nechajte nám svoj email a okrem toho, že Vám už neuletí žiadna skvelá ponuka, pošleme Vám kód so zľavou na Vašu prvú objednávku.

(Vstupom na stránku potvrdzujete, že máte aspoň 18 rokov)
Košík ( )

Traminer, ľadové víno 2006

Viac informácii
Zvyškový cukor sladké
Krajina pôvodu Moldavsko
Oblasť pôvodu Codri
Balenie (Litrov) 0.375
Ročník 2006
Servírovacia teplota (°C) 11-13
Farba vína Biele
Siričitany Víno obsahuje siričitany
Minimálny počet kusov 2
Dostupnosť:Vypredané
Zostáva len 0
Do 48 hodín u vás
39,66 €

Víno je vysoko kvalitné a prírodne sladké. Klasický Tramín, ktorý bol oberaný pri teplote -6 až - 10 ° C, spracovaný špeciálnou technológiou, s ohľadom na zachovanie vysokej úrovne prírodného cukru a alkoholu. Dokonale vyvážené víno, v ktorom objavíme bohatú chuť exotického ovocia. Je svieže, jemné, s dlhým záverom.


Write Your Own Review
Chystáte sa hodnotiť: Traminer, ľadové víno 2006
Vaše hodnotenie:
DAJTE VEDIEŤ OSTATNÝM VÁŠ NÁZOR A ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU NA ĎALŠÍ NÁKUP!
(pre získanie zľavy je potrebné byť prihlásený na svoj účet)

Moldavsko

Moldavsko hraničí na západe s Rumunskom, zvyšok krajiny obklopuje Ukrajina. Rozloha vinohradov je 140 000 haPňpodnebie je mierne kontinentálne s dlhými horúcimi letami a pomerne studenými zimami. Základné odrody sú Aligoté, Cabernet, Fetjaska, Furmint, Malbec, Merlot, Muscadine, Pinot blanc, Grey pinot, Pinot noir, Rkaciteli, Rhine riesling, Sapevari.

Napriekt tomu, že Moldavsko má podobnú polohu ako Bordeaux, alebo severné Taliansko, takmer vo všetkých vinohradníckych oblastiach sú zimy veľmi chladné a letá veľmi horúce a suché. Bez tepelného vplyvu Čierneho mora by pravdepodobne klimatické podmienky neumožňovali pestovanie viniča.

Južné a centrálne oblasti Moldavska sa špecializujú na výrobu stolových bielych a šumivých vín. Vyrábajú sa tu však aj vysoko alkoholické i dezertné vína. Zvláštnu pozornosť si zasluhuje víno "Negru de Purkar", tmavo sfarbená a štruktúrou pevná zmeska odrôd Cabernet a Sapevari. Červené vína sa väčšinou vyrábajú na juhu krajiny.


Ak si želáte víno poslať ako darček, dajte nám vedieť do komentáru k objednávke. Priložíme k nemu zdarma blahoželanie s Vaším textom.

Víno vieme dodať aj v štýlovej drevenej bedničke.